Την ήττα με 2-0 γνώρισε η ομάδα Κ-20 του Λεβαδειακού εντός έδρας από την αντίστοιχη ομάδα του Πανιωνίου.

Οι νεαροί παίκτες του Βαγγέλη Φράγκα μετά το 0-1 δημιούργησαν τις ευκαιρίες για να φτάσουν στην ισοφάριση αλλά είτε από αστοχία είτε από ατυχία δεν τα κατάφεραν.

Ο Πανιώνιος μπήκε δυνατά στο ματς και στο 20′ είχε δοκάρι σε ενέργεια του Γιαννή και στο 28’ μετά από εκτέλεση κόρνερ από τον Σουσώνη, ο Μίκο με κεφαλιά έγραψε το 0-1!

Στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Αποστόλου μετά από ατομική διαμόρφωσε το τελικό 0-2.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Βαγγέλης Φράγκας): Ζωγράφος, Βλαβιανός, Φάσσας, Ματσοτάι, Λιάγκας, Βήχος, Αργυρίου, Κουκοβίνος, Νίκας, Μυτακίδης, Δήμος, ενώ έπαιξαν και οι Παχούμης, Πορής, Τσίμπος.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Δημήτρης Κοροπούλης): Αστράς, Μπέτσας, Αγγέλης, Γιαννής, Μίκο, Ατζέλι, Τσιντώνης, Ζώτος (65′ Τσακυργιάννης), Σουσώνης (85′ Φλαμπούρης), Αποστόλου, Μαχαίρας (72′ Γρηγορόπουλος).