Δύο ισοπαλίες περιελάμβανε η σημερινή ημέρα για τις ομάδες υποδομής του ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΥ, στους αγώνες που έγιναν στο γήπεδο των αθλητικών εγκαταστάσεων της Ε.Π.Σ.Β., στον Άγιο Σπυρίδωνα.
Στο πρώτο χρονικά ματς οι Νέοι Κ20 αναδείχθηκαν ισόπαλοι χωρίς σκορ με τους Νέους Κ20 του ΠΑΣ Γιάννινα, για την 22η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Υποδομής Super League Novasports K20.
Για τους Νέους Κ20 του ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΥ αγωνίστηκαν οι:
Λύτρας, Meshi, Γρηγοριάδης (85’ Ματσωτάι), Δαρδαμάνης, Λιάγκας, Μερεντίτης, Παπαθεοδώρου, Φάσσας, Saliaj (68’ Lamcelari), Σαραντίδης, Πορής.
Για τους Νέους Κ20 του ΠΑΣ Γιάννινα έπαιξαν οι:
Κολιοφούκας, Ψαρράς Ν., Κιτσάκης, Ζήκος, Σιουκουλάνι, Μούτσιος, Λιάππης (82’ Λαμπίρης), Μασούρας, Γκλεγκλές (62’ Αλεξίου), Ψαρράς Ι., Σιχλιμοίρης (70’ Σαββίδης).

Στον αγώνα που έγινε το μεσημέρι οι Νέοι Κ17 αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 1-1 με την αντίστοιχη ομάδα του Ατρόμητου Αθηνών, στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής, του 3ου γύρου, του Α’ ομίλου, του Πρωταθλήματος Υποδομής Super League Novasports K17.
Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 14’ με τον Ζούνη.
Οι νεαροί ποδοσφαιριστές του ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΥ κέρδισαν πέναλτι στις καθυστερήσεις του α’ ημιχρόνου, ο Τσίμπος το εκτέλεσε, ο Μανδάς απέκρουσε και στην επαναφορά ο ίδιος παίκτης πέτυχε το 1-1, που παρέμεινε έως τη λήξη της αναμέτρησης.
Για τους Νέους Κ17 του ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΥ αγωνίστηκαν οι:
Ζωγράφος, Γιαννακόπουλος, Σόφης, Μανέτας, Τσίμπος, Αργυρίου, Κουκοβίνος, Παχούμης, Δήμος, Ιωαννίδης, Μεντή. Στο β΄ημίχρονο έπαιξαν και οι: