Δύο ισοπαλίες περιελάμβανε το Σαββατοκύριακο για τις ομάδες υποδομής του ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΥ, στους αγώνες που έγιναν στο γήπεδο των αθλητικών εγκαταστάσεων της Ε.Π.Σ. Βοιωτίας, στον Άγιο Σπυρίδωνα.
Χθες το μεσημέρι οι Νέοι Κ20 αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 2-2, με τους Νέους Κ20 της Α.Ε.Κ, για την 29η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Υποδομής Super League Novasports K20.
Όλα τα γκολ σημειώθηκαν μέσα σε ένα δεκάλεπτο.
Ο Νίκας στο 62’ άνοιξε το σκορ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ Κ20 και τρία λεπτά αργότερα πέτυχε το 2-0, ωστόσο ο  Βλαχομήτρος σκοράροντας στο 69’ και στο 71’ διαμόρφωσε το τελικό 2-2.
Για τους Νέους Κ20 του ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΥ αγωνίστηκαν οι:
Λύτρας, Βυθούλκας, Γρηγοριάδης, Δαρδαμάνης, Λιάγκας (73’ Πόρης), Μερεντίτης, Σαραντίδης, Νίκας (83’ Μύθης), Φάσσας (62’ Φώτος), Zyberi, Meshi.
Για τους Νέους Κ20 της Α.Ε.Κ. έπαιξαν οι:
Πάντος, Ασπρογιάννης (81’ Ταμπάς), Μαρκοπουλιώτης, Τσιβελεκίδης, Γιαννούτσος, Μπάμπης (86’ Μουλτσιάς), Γιούσης, Σπηλιώτης, Λημνιός (68’ Κόφι), Ψάνης, Βλαχομήτρος.

Σήμερα το μεσημέρι οι Νέοι Κ17 αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 1-1, με τους Νέους Κ17 του Πανιωνίου, στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής, του 4ου γύρου, του Α’ ομίλου, του Πρωταθλήματος Υποδομής Super League Novasports Κ17.
Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 38’ ενώ τέσσερα λεπτά αργότερα οι νεαροί παίκτες του ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΥ έφτασαν στην ισοφάριση με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Δήμου.